بیماری آلزایمر چیست؟
۱۳۹۲-۰۸-۲۰
اختلال کندن موی سر و ابرو
۱۳۹۲-۰۸-۲۰
Show all

هیپنوتیزم گروهی

هیپنوتیزم گروهی هیپنوتیزم گروهی

 پیرو دعوت آزمایشگاه پارسه از آقای دکتر محمد جواد حریری در تاریخ ۱۱/۷/۹۲ با موضوع سخنرانی “نگاهی به هیپنوتیزم درمانی” ، مجدداٌ از ایشان در تاریخ ۹/۸/۹۲ دعوت بعمل آمد تا گروه شرکت کننده از برکات و فوائد هیپنوتیزم بهره برده و بطور ملموس آنرا تجربه نمایند .لذا دکتر حریری ضمن پاسخ مثبت به این دعوت و مروری بر سخنرانی گذشته در آزمایشگاه پارسه در پایان مراجعان را با تجربه هیپنوتیزم گروهی آشنا نمودند و بیان کردند :

  یکی از راههای آشنائی با هیپنوتیزم اصیل اجرای برنامه های هیپنوتیزم فردی یا گروهی است . در این برنامه پس از آشنائی افراد با تاریخچه و اصول هیپنوتیزم و کاربردهای آن و همچنین پس از اقناع گروه برای اینکه هیپنوتیزم تکنیکهای شگرف و هیجان برانگیزی در رفع بیماریها ، معضلات و ناراحتیهای مختلف مثل اضطراب و استرس ، افسردگی و پرخاشگری ، اختلالات خواب ، ترسهای بی اساس ، بیماری پانیک ، ضعف حافظه ، تیکهای عصبی ، افکار مزاحم ، عدم اعتماد به نفس ، خاطرات ناخوشایند ، دردهای جسمانی با منشاء عصبی و … دارد یک هیپنوتیزم فردی یا گروهی انجام می شود .

من در جلسه ماه قبل “پارسه سماپ ۱۴” مطالب مشروح و مفصلی در باره موارد فوق به سمع حضار محترم رسانده ام و دو مورد شگرف بهبودی با هیپنوتیزم را هم مطرح کرده ام که میتوانید در سایت من بنام HypnotismBidaar.com به آن دسترسی پیدا کنید و در صورت نیاز با ایمیل HypnotismBidaar@Gmail.com تماس بگیرید ، همچنین تلفنهای ۴۴۶۱۵۲۶۹ و ۴۴۶۱۵۲۷۰ و ۰۹۱۲۳۹۸۹۵۸۷ نیز در اختیار شماست . امروز برای اینکه درک حس و حالت شیرین و دل انگیز هیپنوتیزمی تنها منحصر به یک یا دو نفر خاص نگردد و همگی بتوانند از برکات هیپنوتیزم لذت ببرند و یک هیپنوتیزم را تجربه کنند ، به مدد باریتعالی میخواهم یک هیپنوتیزم گروهی با حضور حضار محترم انجام دهم. در این تعامل و همکاری دو طرفه قصد بر این است که جمع یک Relaxation طبیعی و تصویر سازی ذهنی و ایجاد آرامش را تجربه کند و این آرامش را به همراه خود به سطح عادی هوشیاری بیاورد . واضح است که نه در این جلسه گروهی و نه در جلسات انفرادی ، هیچ تمایل و اصراری ندارم که از افراد بخواهم در مورد اسرار شخصی و مطالبی که مایل به بیان آن نیستند صحبتی کنند و یا اشاره ای داشته باشند و یا کاری انجام دهند که خلاف نظر و شخصیتشان باشد . در این جلسه شما درک خواهید کرد که هیپنوتیزم یک همکاری دو طرفه است و فرضیه قدیمی قبلی مبنی بر اینکه هیپنوتیزور و یا هیپنوتراپیست (هیپنوتیزم درمانگر) قدرت خارق العاده شگرفی دارد که در سوژه یا سوژه ها نفوذ می کند و آنها را تسخیر می کند تنها یک نگاه تاریخی و اسطوره ای است .

در این جلسه شما به این درک خواهید رسید که مراجعین می توانند و قادر هستند که هر زمانی که بخواهند این آرامش را در خود ایجاد کنند و این آرامش همیشه در دسترسشان است و با تداوم این آرامش می توانند در صورت تمرین و هدایت علمی و عملی از طرف هیپنوتراپیست با تلقینات صحیح نه تنها امید به بهبود بیماریها و مشکلاتشان داشته باشند بلکه فی الواقع هم درمان شوند. وقتی که مراجعه کننده با این خلسه های هیپنو تیزمی آشنا می شود ، در جلسات بعدی همین حالت خلسه با تکنیکهای رواندرمانی ترکیب می شود تا به مراجعه کننده کمک شود که نقطه نظرات و احساسات خود را در ارتباط با موضوع خاص و مشکل خود پیدا کند و با آنها تطابق و مدارا کند ، نگرش خود را به وضوح پیدا کند و بتواند آنرا به شکل دیگری ببیند ، از زاویه دیگری به موضوع نگاه کند و جنبه های بهتری از قضیه را ببیند .

موفق باشید .

www.HypnotismBidaar.com

HypnotismBidaar@Gmail.com

۴۴۶۱۵۲۶۹ و ۴۴۶۱۵۲۷۰ و ۰۹۱۲۳۹۸۹۵۸۷

 

 دکتر حریری ، پزشک و هیپنوتراپیست ( هیپنوتیزم درمان گر ) و عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.