مسیر درمان

مسیر درمان 

مواجهه با بیماری های مختلف در زندگی اغلب چالش بر انگیز است و برای فرد احساس نارضایتی ، سر درگمی استرس و اضطراب را به همراه دارد . گاه در مواجهه با مسائل فردی ، خانوادگی ، اجتماعی و تحصیلی نیاز به راهنمائی و مشورت با افراد متخصص را احساس می کنیم . در این زمینه دریافت کمک تخصصی کنترل بهتر و سریع تر مشکل را با احتمال خطای کمتر میسر می سازد و فرد را به خود رهبری می رساند .

در این صفحه لینکهایی را که مشاهده می کنید هر کدام مسیر درمان هیپنوتیزمی و جریان بهبودی مراجعه کننده ای را نشان میدهند که از جهتی برجسته و متفاوت هستند یعنی یا اینکه کیس مشکل و پیچده ای بوده است که مثلا سالها شخص در گیر آن بوده و یا با روشهای مختلف درمان نشده است  یا اینکه اصلا تشخیص بیماری پنهان مانده و با روشهای من به تشخیص رسیده و درمان شده اند  یا اینکه فرد مشکل خیلی آزار دهنده ای داشته و زندگی شخص را از جهاتی و یا کلا فلج نموده است. مراجعه کنندگان زیاد دیگری هم هستند که هرکدام ماجرای متفاوتی دارند. بعضی از آنها را بتدریج می نویسم و برایتان نشر میدهم.

پانیک نبود

افسردگی نه، اضطراب پنهان

نجات از معلولیت با هیپنوتیزم

جریان آقای ب

ترک سیگار با هیپنوتیزم

اختلال خواب اعظم خانم

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد

 

نجات از معلولیت با هیپنوتیزم


بیماری که امروز خدمت شما معرفی می شود آقای یوسف الف ، آقائی ۳۱ ساله هستند که در جمع حضور دارند و در انتهای جلسه امکان معاینه ایشان توسط پزشکان محترم و گفتگو با وی وجود دارد .
ما ایشان را از اوایل سال ۸۷  ببعد مورد بررسی قرار می دهیم . زمانیکه بعلت مشکلات و وقایعی که برای وی پیش آمد . در ناحیه کشاله ران چپ دچار صدمات  جدی شد . توجه بفرمائید که ما به قبل از این نقطه وارد نمی شویم ، کاری نداریم به اینکه ایشان موتور سیکلتی داشتند و بهر حال نحوه رانندگی موتور سیکلت سواران و نقش عوامل ناخود آگاه و خود آگاه در این را مورد بررسی قرار نمی دهیم فقط در توضیح شروع اولین جلسه هیپنوتراپی اشاره ای گذرا خواهم کرد …..

هیپنوتیزم بیدار - دکتر حریری

مسیر درمان هیپنوتیزم بیدار – دکتر حریری