به فرزند خود چگونه بگوئیم ؟
۱۳۹۲-۰۵-۲۰
ازدواج و انتخاب همسر
۱۳۹۲-۰۵-۲۰
Show all

محبوب منزوی

محبوب منزوی

تا کنون دلبسته فردی با چنین ویژگیهائی شده اید !

محبوب منوی ، او فردی سرد و بی تفاوت است ، زمانی که در کنار او قرار دارید احساس تنهائی می کنید ، انگار بود و نبودتان برای او تفاوتی ندارد . وی فردی گوشه گیر و بی علاقه به روابط اجتماعی است . معمولاٌ به فعالیتهای فردی می پردازد و پرداختن به چنین فعالیتهائی را به با شما بودن ترجیح می دهد . به تمجید و یا انتقاد دیگران بی تفاوت است و به غیر از اعضاء خانواده هیچ کس دیگری با او نزدیک و صمیمی نیست و ممکن است احساس خاصی نسبت به رابطه با شما نداشته باشد و هیجان چندانی از خود نشان ندهد .

مشخص ترین ویژگی این افراد ، فقدان تمایل به ایجاد رابطه صمیمانه با دیگران است . او در تنهائی آرامش می یابد و نکته جالب توجه این است که دلش برای روابط با دیگران تنگ نمی شود و انزوا و تنهائی برای او آزار دهنده نیست . افراد نزدیک به چنین فردی غالباٌ از بی تفاوتی آنها نسبت به خودشان در رنج و ناراحتی هستند و معمولاٌ چیزی که فکر آنها را مشغول می کند این است که شاید فرد جذابی نیستند ، در صورتی که محبوب مورد علاقه آنها دارای چنین ویژگی هائی می باشد . در چنین مواردی باید شما با او صحبت و احساس ناراحتی خود را بیان کنید و برای بهبود رابطه از متخصصین کمک بگیرید .

 دکترمحمد جواد  حریری ، پزشک وهیپنوتراپیست (هیپنوتیزم درمان گر ) هیپنوتیزم  بیداربالینی ایران

دكتر محمد جواد حریری
دكتر محمد جواد حریری
با سلام افتخار دارم با عنوان سایت هیپنوتیزم بیدار در خدمت شما هموطنان عزیز و گرانقدر باشم. من دکتر محمد جواد حریری متولد شیراز دیماه سال 1340 هستم. در سال 1358 در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در رشته پزشکی عمومی پذیرفته وپس از انقلاب فرهنگی مشغول به تحصیل شدم و در سال 1369 نائل به کسب درجه دکترای طب از دانشگاه مذکور گردیدم دوران طرح خارج از مرکز را در شهرستانهای مختلف با کسب تجربیات بسیار سپری کردم . در طول دوران تحصیل و پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه در مراکز و بیمارستانهای بسیاری واقع در شیراز و تهران و غالب اوقات در بخش اورژانس نسبت به مداوای بیماران همت گماردم ، در همین دوران با مطالعات آزاد که در زمینه روانشناسی و هیپنوتیزم داشتم به فن هیپنوتیزم علاقه وافری پیدا نمودم و در نهایت پس از مطالعات بسیار در سال 1375 با گذراندن دوره های تخصصی انجمن علمی بین المللی هیپنوتیزم بالینی ایران به عضویت آن انجمن درآمدم و همواره سعی در بروز رسانی اطلاعاتم در زمینه فوق الذکر را داشته ام. از آن سال تاکنون علاوه بر فعالیتهای پزشکی به بررسی و درمان بیماران نسبت به رفع اضطراب ، تقویت حافظه ، افزایش اعتماد بنفس ، اختلالات خواب ، درمان بیماریهای روان تنی ، لکنت زبان و..... با روشهای "ریلکس محور" همت گمارده و همواره کوشیده ام تا با فعالیتهای خود دوستداران و مراجعین خود را راضی نگه دارم و تلاشم بر این بوده که مانند یک دوست واقعی آنچه را که اندوخته ام برای بالا بردن سطح آگاهی و بینش مردم عزیز دراختیارشان قرار دهم و بنظرم در این باب موفق هم بوده ام . اکنون نیز با جمع بندی آن تجربیات و مشاهده آثار و برکات روشهای ریلکس محور، به تبیین روشهایی میپردازم که با حفظ اصول ، کاربردی نیز هستند، و بدینسان "هیپنوتیزم بیدار " متولد شده و پا به منصه ظهور گذاشته است. امیدوارم در سایه لطف و عنایت خداوند متعال و نظرات و راهنمائی های ارزشمند شما بزرگواران بتوانم هر چه بهتر و کاملتر پاسخگوی شما عزیزان باشم . و من الله التوفیق . دکتر محمد جواد حریری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.