مشاوره و درمان هیپنوتیزمی از طریق اسکایپ

سوشال فوبیا و فوبیای رانندگی
۱۳۹۷-۱۲-۱۲
ارائه و سخنرانی در دانشگاه
۱۳۹۷-۱۲-۱۲
Show all

مشاوره و درمان هیپنوتیزمی از طریق اسکایپ


مشاوره و درمان هیپنوتیزمی از طریق اسکایپ

مشاوره و درمان هیپنوتیزمی از طریق اسکایپ

در این مطلب میخواهم به طور خلاصه درباره مشاوره و درمان هیپنوتیزمی از طریق اسکایپ  و نحوه و فواید آن صحبت کنم:

هر روش درمانی که پزشک یا مشاور از طریق اینترنت با مراجعه کننده در ارتباط باشد را مشاوره اینترنتی می گویند و یکی از روش های ارتباط اینترنتی از طریق اسکایپ می باشد. بنابراین فرایند درمان در مشاوره و درمان از طریق اسکایپ با مشاوره حضوری تفاوت اساسی ندارد فقط تفاوت در شیوه ارتباط بین مراجعه کننده و درمانگر است.

” هیپنوتیزم بیدار “ روش  درمانی ارزشمندی است که به شما کمک میکند که زندگی بهتر و آرامش بیشتری داشته باشید .

یکی از نیازهای ایرانیان خارج از کشور، داشتن جلسات مشاوره و درمان با پزشک همزبان و هم فرهنگ خودشان است که مشاوره و درمان از راه دور و از طریق اسکایپ  با حذف هزینه های رفت و آمد، چنین امری را به سادگی میسر می سازد. همچنین اگر در شهر یا کشور دیگری زندگی می کنید و به درمانگر متبحر دسترسی ندارید، یا اگر صحبت کردن درباره بیماری و یا مشکلتان در مطب برای شما سخت میباشد و رفت آمد برایتان امکان پذیر نیست، و یا بر اثر شدت پانیک و یا شدت ازدحام هراسی و سوشیال فوبیا رفت آمد برایتان امکان پذیر نیست، میتوانید درمان از راه دور از طریق اسکایپ را انتخاب نمایید. طی تحقیقات متعددی که درباره اثربخشی درمان از راه دور و از طریق آنلاین انجام شده است بیش از ۳ میلیون مقاله در حوزه مشاوره و درمان آنلاین ارایه شده که  در سایت گوگل اسکولار (google scholar)  که مرجع مقالات و مطالب علمی است آمده است. خلاصه عمده تحقیقات این است که اثربخشی مشاوره و درمان آنلاین در صورتی که مراجعه کننده به درستی انتخاب شده باشد یعنی اگر مشکل فرد طوری باشد که با هیپنوتیزم قابل درمان باشد، به اندازه مشاوره ودرمان حضوری است.

مشاوره و درمان هیپنوتیزم از طریق اسکایپ هیپنوتیزم بیدار دکتر حریری
اگر شما جزو افرادی هستید که در ساعات اداری ملزم به حضوردر محل کار خود هستید و یا در کشوری دیگر با اختلاف ساعت مواجه هستید و مراجعه جهت درمان برای شما سخت می باشد؛ بدلیل انعطاف درساعات درمانهای اسکایپی، مشاوره و درمان از طریق اسکایپ می تواند این مشکل را حل کند.
مشاوره و درمان از راه دور از طریق اسکایپ

  اگر شما جزو افرادی هستید که در ساعات اداری ملزم به حضوردر محل کار خود هستید و یا در کشوری دیگر با اختلاف ساعت مواجه هستید و مراجعه جهت درمان برای شما سخت می باشد؛ بدلیل انعطاف درساعات  درمانهای اسکایپی، مشاوره و درمان از طریق اسکایپ  می تواند این مشکل را حل کند.

نحوه وقت گرفتن برای درمان های اسکایپی برای هموطنان عزیزساکن ایران از طریق تماس با موبایل ۰۹۱۲۳۹۸۹۵۸۷ و تلفنهای۲۹۵۵۹۶ ۴۴  و۴۴۲۹۵۵۹۷ و   ۴۴۲۷۶۳۲۶   و   ۴۴۲۷۶۳۱۱ در روزهای غیرتعطیل از ساعت ۱۱صبح لغایت ۲۰ و برای هموطنان خارج از کشور علاوه بر موارد فوق در زمانهای مقرر به وقت ایران، واتساپ به شماره ۰۹۱۲۳۹۸۹۵۸۷ میباشد. هر دو گروه توجه داشته باشند که پاسخگویی به واتساپ قدری با تاخیر انجام می شود.

 از همکاری شما عزیزان سپاسگزارم .

دکتر حریری

مطالب مرتبط:

هیپنوتیزم چیست؟

هیپنوتیزم بیدار چگونه است

اعتبار علمی هیپنوتیزم

هیپنوتیزم بهترین و موثر ترین درمان

نگاهی به هیپنوتیزم درمانی

هیپنوتیزم و اثر تلقین

هیپنوتیزم ، هیپنوتیزم درمانی، هیپنوتراپی، هیپنوتیزم به تنهایی اثر درمانی ندارد، بهترین هیپنوتیزم درمانگر، هیپنوتیزم بیدار- دکتر حریری

هیپنوتیزم در بهبود وضعیت فرد از جمله در تقویت حافظه، افزایش خلاقیت، افزایش اعتماد به نفس، تمرکز فکر، ایجاد آرامش، مدیریت خاطرات و تفکر مثبت نقش موثر و کارائی دارد. هیپنوتیزم بیدار دکتر حریری 
،
دكتر محمد جواد حریری
دكتر محمد جواد حریری
با سلام افتخار دارم با عنوان سایت هیپنوتیزم بیدار در خدمت شما هموطنان عزیز و گرانقدر باشم. من دکتر محمد جواد حریری متولد شیراز دیماه سال 1340 هستم. در سال 1358 در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در رشته پزشکی عمومی پذیرفته وپس از انقلاب فرهنگی مشغول به تحصیل شدم و در سال 1369 نائل به کسب درجه دکترای طب از دانشگاه مذکور گردیدم دوران طرح خارج از مرکز را در شهرستانهای مختلف با کسب تجربیات بسیار سپری کردم . در طول دوران تحصیل و پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه در مراکز و بیمارستانهای بسیاری واقع در شیراز و تهران و غالب اوقات در بخش اورژانس نسبت به مداوای بیماران همت گماردم ، در همین دوران با مطالعات آزاد که در زمینه روانشناسی و هیپنوتیزم داشتم به فن هیپنوتیزم علاقه وافری پیدا نمودم و در نهایت پس از مطالعات بسیار در سال 1375 با گذراندن دوره های تخصصی انجمن علمی بین المللی هیپنوتیزم بالینی ایران به عضویت آن انجمن درآمدم و همواره سعی در بروز رسانی اطلاعاتم در زمینه فوق الذکر را داشته ام. از آن سال تاکنون علاوه بر فعالیتهای پزشکی به بررسی و درمان بیماران نسبت به رفع اضطراب ، تقویت حافظه ، افزایش اعتماد بنفس ، اختلالات خواب ، درمان بیماریهای روان تنی ، لکنت زبان و..... با روشهای "ریلکس محور" همت گمارده و همواره کوشیده ام تا با فعالیتهای خود دوستداران و مراجعین خود را راضی نگه دارم و تلاشم بر این بوده که مانند یک دوست واقعی آنچه را که اندوخته ام برای بالا بردن سطح آگاهی و بینش مردم عزیز دراختیارشان قرار دهم و بنظرم در این باب موفق هم بوده ام . اکنون نیز با جمع بندی آن تجربیات و مشاهده آثار و برکات روشهای ریلکس محور، به تبیین روشهایی میپردازم که با حفظ اصول ، کاربردی نیز هستند، و بدینسان "هیپنوتیزم بیدار " متولد شده و پا به منصه ظهور گذاشته است. امیدوارم در سایه لطف و عنایت خداوند متعال و نظرات و راهنمائی های ارزشمند شما بزرگواران بتوانم هر چه بهتر و کاملتر پاسخگوی شما عزیزان باشم . و من الله التوفیق . دکتر محمد جواد حریری

6 دیدگاه ها

 1. shirin گفت:

  سلام
  من از وقتی یادمه اوضاع روحی خوبی نداشتم، ۲۰ سال تحت نظر چندین روانپزشک بودم اما حالم اصلا تعریفی نداره، اخیرا یک سری مشکلات برام پیش اومده که داره بدجوری عذابم میده، مسائلی که باعث عذاب روحی من شده هرلحظه از فکر و ذهنم عبور میکنه، شبها تا صبح بیدارم و گریه میکنم؛ گاهی اوقات چنان حالم بد میشه که به مرز جنون میرسم، سوال من از خدمتتون اینه که میشه با هیپنوتیزم مسائلی که در گذشته باعث عذاب روحی من شده رو از ذهنم پاک کرد تا به آرامش برسم؟
  ؟
  با تشکر

  • لام شیرین عزیز.
   کاملا مشخص هست که دچار افسردگی هم هستید برای رسیدن به نتیجه حتما باید این افسردگی را هم برایتان درمان کنم.
   باید برایتان با هیپنوتیزم شناخت درمانی و یا شناخت رفتار درمانی (همان CBT) انجام دهم.
   بله اینکه آن واقعه برایتان بی اهمیت یا کم اهمیت بشود با هیپنوتیزم قابل انجام هست. صفحه رفع آزار خاطرات بد را بخوانید.

   موفق باشید.

 2. shirin گفت:

  سلام
  من از وقتی یادمه اوضاع روحی خوبی نداشتم، ۲۰ سال تحت نظر چندین روانپزشک بودم اما حالم اصلا تعریفی نداره، اخیرا یک سری مشکلات برام پیش اونده که داره بدجوری عذابم میده، مسائلی که باعث عذاب روحی من شده هرلحظه از فکر و ذهنم عبور میکنه، شبها تا صبح بیدارم و گریه میکنم؛ گاهی اوقات چنان حالم بد میشه که به مرز جنون میرسم، سوال من از خدمتتون اینه که میشه با هیپنوتیزم مسائلی که در گذشته باعث عذاب روحی من شده رو از ذهنم پاک کرد تا به آرامش برسم؟
  با تشکر

  • سلام شیرین عزیز.
   کاملا مشخص هست که دچار افسردگی هم هستید برای رسیدن به نتیجه حتما باید این افسردگی را هم برایتان درمان کنم.
   باید برایتان با هیپنوتیزم شناخت درمانی و یا شناخت رفتار درمانی (همان CBT) انجام دهم.
   بله اینکه آن واقعه برایتان بی اهمیت یا کم اهمیت بشود با هیپنوتیزم قابل انجام هست. صفحه رفع آزار خاطرات بد را بخوانید.

   موفق باشید.

 3. حسین گفت:

  سلام من میخواستم اول از خدا بعد از شما کمک بگیرم برای درمان پانیک اظطراب و وسواس ذهنی از طریق اسکایپ ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.