آقایی از هلند آمده بودند
۱۳۹۷-۱۲-۱۱
مشاوره و درمان هیپنوتیزمی از طریق اسکایپ
۱۳۹۷-۱۲-۱۱
Show all

سوشال فوبیا و فوبیای رانندگی

سوشال فوبیا و فوبیای رانندگی

خب واضح بود که ایشان دچار سوشال فوبیا و فوبیای رانندگی هستند اما بهرحال باید شرح حال کاملتری میگرفتم چون برای طراحی دقیق پلن هیپنوتیزم درمانی به آن احتیاج دارم.

محجوب و مأخوذ به حیا آمد و نشست. چهره ای آرام و دوست داشتنی داشت. ظاهری آراسته و با وقار. او مرا بیاد یکی از دانشجویان دوران تحصیلم می انداخت او هم چنین حالاتی داشت او هم بسیار دوست داشتنی و آراسته بود خواهرشان هم دو سال از ما بالاتر بودند که بعدا رزیدنتی قبول شدند.

این مراجعه کننده آقایی ۳۲ ساله بود با مدرک ارشد مهندسی معماری. شاغل در یک شرکت مهندسی. بعدها فهمیدم از هنرستان و مدرک فوق دیپلم خودش را به این مرحله ارتقاء داده است. شخصا برای چنین افرادی ارزش زیادی قائل هستم و به پشتکار آنها آفرین میگویم.

بعد از معارفه ابتدایی عنوان کرد که ترس و عدم اعتماد بنفس دارم که در رانندگی بیشتر است و میترسم مبادا هیچوقت نتوانم رانندگی کنم. در جلسه کاری براحتی نمیتوانم حرف بزنم و سوالی بخواهم از کارفرما بپرسم خجالت میکشم. و نمیتوانم حرفم را بزنم عرق میکنم داغ میکنم طپش قلب پیدا میکنم.

خب واضح بود که ایشان دچار سوشال فوبیا و فوبیای رانندگی هستند اما بهرحال باید شرح حال کاملتری میگرفتم چون برای طراحی دقیق پلن هیپنوتیزم درمانی به آن احتیاج دارم.

در پاسخ سوال من ادامه دادند: اگر در جلسات از من سوالی بپرسند در شوکی میروم که انگار کنترلم دست شخص دیگری است. در درون انگار در یک سکوت مطلق هستم یخ میکنم نفس کم می آورم و مرتب نفس عمیق میکشم و دلهره دارم گاهی هم کار را به دیگری واگذار میکنم.

در جلسات چیزی نمی پرسم حرفم را در خودم میخورم از بیان کردنش فرار میکنم.

حتی در جمع دوستان کسی از من چیزی بپرسد نفس نفس میزنم و بریده بریده میگویم.

در رانندگی همه آن حالتهای بد را دارم و حتی چشمم سیاهی میرود.

البته شرح حال ایشان مفصل تر است و مشکلاتشان بیشتر بود. اما تا همین اندازه را شما میتوانید حدس بزنید که این دو مشکل چه مشکلات بزرگی هستند و چه موانعی را در سر راه پیشرفت فرد ایجاد میکنند.

” هیپنوتیزم بیدار “ روش  درمانی ارزشمندی است که به شما کمک میکند که زندگی بهتر و آرامش بیشتری داشته باشید . 

تستهای هیپنوتیزمی را انجام دادم و خوشبختانه موفقیت آمیز و خوب بود. شرطی سازیهای مقدماتی را برای ایشان انجام دادم جلسه دوم درمان که آمدند گفتند در میان استرسهای این هفته ام آرامشهایی داشتم که در میان آنهمه استرس برایم مثل یک زنگ تفریح بود.

درمان ادامه پیدا کرد و تغییر نگرشهایی در او ایجاد کردم و درمان انسجام خوبی پیدا کرد و باعث شد که این جوان برومند بتواند در اندک زمانی آن مشکلات پانزده شانزده ساله را رها کند و توانست با اشخاصی که همیشه در صحبت کردن با آنها مشکل داشت، صحبت و تعامل کند با کارفرمایش براحتی صحبت کند و شگفت زده دید که در جلسات وقتیکه از او چیزی می پرسند دیگرسرش پایین نیست و راحت پاسخ میدهد بطوریکه حتی برای حضار هم عجیب بوده است.

هرچند ترس از رانندگی در او آنقدر شدید بود که در مواجهه های اولیه هیپنوتیزمی از شدت فشار روحی و ذهنی بیحال میشد و خسته میشد؛ اما در انتهای درمان توانست در عالم واقع براحتی رانندگی کند.

بحمدالله برای ایشان هم درمان کاملا موفقیت آمیز بود.

البته که شما هم میتوانید موفق باشید.

مسیر درمان :

آقایی از هلند آمده بودند

پانیک نبود

گزارش از یک پرونده واقعی

افسردگی نه، اضطراب پنهان

جریان آقای ب

اختلال خواب اعظم خانم

شاید برای شما هم اتفاق بیافتد

هیپنوتیزم و رفع پرخاشگری پدرام

نجات از معلولیت با هیپنوتیزم

فاجعه تصادف

هیپنوتیزم ، هیپنوتیزم درمانی، هیپنوتراپی، هیپنوتیزم به تنهایی اثر درمانی ندارد، بهترین هیپنوتیزم درمانگر، هیپنوتیزم بیدار- دکتر حریری

دكتر محمد جواد حریری
دكتر محمد جواد حریری
با سلام افتخار دارم با عنوان سایت هیپنوتیزم بیدار در خدمت شما هموطنان عزیز و گرانقدر باشم. من دکتر محمد جواد حریری متولد شیراز دیماه سال 1340 هستم. در سال 1358 در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در رشته پزشکی عمومی پذیرفته وپس از انقلاب فرهنگی مشغول به تحصیل شدم و در سال 1369 نائل به کسب درجه دکترای طب از دانشگاه مذکور گردیدم دوران طرح خارج از مرکز را در شهرستانهای مختلف با کسب تجربیات بسیار سپری کردم . در طول دوران تحصیل و پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه در مراکز و بیمارستانهای بسیاری واقع در شیراز و تهران و غالب اوقات در بخش اورژانس نسبت به مداوای بیماران همت گماردم ، در همین دوران با مطالعات آزاد که در زمینه روانشناسی و هیپنوتیزم داشتم به فن هیپنوتیزم علاقه وافری پیدا نمودم و در نهایت پس از مطالعات بسیار در سال 1375 با گذراندن دوره های تخصصی انجمن علمی بین المللی هیپنوتیزم بالینی ایران به عضویت آن انجمن درآمدم و همواره سعی در بروز رسانی اطلاعاتم در زمینه فوق الذکر را داشته ام. از آن سال تاکنون علاوه بر فعالیتهای پزشکی به بررسی و درمان بیماران نسبت به رفع اضطراب ، تقویت حافظه ، افزایش اعتماد بنفس ، اختلالات خواب ، درمان بیماریهای روان تنی ، لکنت زبان و..... با روشهای "ریلکس محور" همت گمارده و همواره کوشیده ام تا با فعالیتهای خود دوستداران و مراجعین خود را راضی نگه دارم و تلاشم بر این بوده که مانند یک دوست واقعی آنچه را که اندوخته ام برای بالا بردن سطح آگاهی و بینش مردم عزیز دراختیارشان قرار دهم و بنظرم در این باب موفق هم بوده ام . اکنون نیز با جمع بندی آن تجربیات و مشاهده آثار و برکات روشهای ریلکس محور، به تبیین روشهایی میپردازم که با حفظ اصول ، کاربردی نیز هستند، و بدینسان "هیپنوتیزم بیدار " متولد شده و پا به منصه ظهور گذاشته است. امیدوارم در سایه لطف و عنایت خداوند متعال و نظرات و راهنمائی های ارزشمند شما بزرگواران بتوانم هر چه بهتر و کاملتر پاسخگوی شما عزیزان باشم . و من الله التوفیق . دکتر محمد جواد حریری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.